Logo, Barkod ve Seri Numarası

Markalama Sistemi

Etch Polish Anneal
Etch Polish Anneal

press to zoom
3 jaw Chuck Rotary ile barkod yazımı
3 jaw Chuck Rotary ile barkod yazımı

press to zoom
Pirinç Plaka Resim Markalama
Pirinç Plaka Resim Markalama

press to zoom
Etch Polish Anneal
Etch Polish Anneal

press to zoom
1/8

Logo, Barkod ve Seri Numaralarınızı lazer Sistemlerimizle kolayca markalayın


Epilog Lazer sistemi ile barkodlarınızı, seri numaralarınızı ve logolarınızı lazerle markalayın. Fiber lazer sistemlerimiz, paslanmaz çelik, alet çeliği, pirinç, titanyum, alüminyum ve çok daha fazlasını içeren herhangi bir çıplak veya kaplanmış metali doğrudan markalayabilir. Kısa sürede çeşitli marka türleri oluşturmanıza olanak tanır! İster aynı anda tek bir parçayı ya da bileşenlerle dolu bir tablayı markalayın. Kolay kurulum süreci ve hassas işaretleme özellikleri ile bir fiber lazer, özel barkod markalama için ideal bir seçimdir.

Epilog Laser Fiber Lazer Serileri

Büyük parçaları markalayabilir miyim ?

Sistemlerimizin benzersiz optik dizaynı ve ışın üretimi,   40 "x 28" (1016 x 711 mm) boyutlarına kadar son derece geniş bir çalışma alanı sağlar!

Yüksek kaliteli markalama Sonuçları

1200 dpi'ye kadar resim gravür yapabilme özelliği sayesinde, barkodlar en küçük boyutlarda bile kazınabilir.

Kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır

Barkodlama sistemimizle birlikte tescilli bir yazılım bulunmamaktadır. İstediğiniz tasarım programında işi ayarlayın ve lazere basın.

Pek çok türde barkod markalayın

Epilog Laser ile 2D, Datamatrix, UPC veya başka herhangi bir barkodu kolayca lazer ile markalaya bilirsiniz.

Laser Kaynağı Nedir?

Metal ve Plastik markalama için ideal 1062 nm dalga boyunda ışın üreten fiber lazer kaynağı

Pek çok türde barkod markalayın

Parça parça markalama yapa bileceğiniz gibi pek çok parçayı tepsi boyunca toplu olarak markalaya bilirsiniz. 

Pek Çok Materyal Türünü Markalayın

Paslanmaz çelik, takım tezgahı çeliği,  pirinç, karbon elyafı ve daha fazlasını  içeren bir fiber lazer sistemi ile metallerin her çeşidinde betonarme barkodlar. Farklı Malzemeler ile lazerlerimizin nasıl  çalıştığını görmek için bizimle  irtibata geçiniz.

info@carepromo.com

Başlangıç Noktanızı Değiştirin

Parçaları markalama için kolayca başlangıç noktanızı konumlandırın. Sol üst köşeyi başlama konumunuz olarak kullanın veya lazer kafasını markalayacağınız parçaya göre en uygun olan özel bir noktaya taşıyın.

Please reload

Bir çok Parçayı Aynı Anda Markalayın


Parçaları veya etiketleri yerleştirmek için bir tepsi / kalıp oluşturun ve aynı anda yüzlerce parçaya barkod kazın. Tepsi veya kalıbınızı üstteki pencere kapısı ya da ön yükleme erişim kapısı aracılığıyla kolayca makineye yerleştirebilirsiniz.

Rotary Aparatı Opsiyonu


İki Farklı Rotary Aparatı seçeneğiyle silindirik parçalar ve aletler üzerinde lazer markalama yapılır: Basit şekiller için çabuk kurulum olan Rim-Style Rotary ve hassas markalama için 3-Çene Chuck Rotary.

Please reload

Dual Source Sistemler

Fiber lazer sistemimize; akrilik, ahşap, taş, kauçuk ve daha fazlasını kesme ve / veya markalama imkânını çift kaynak seçeneğiyle ekleyin. Kullanabileceğiniz en yüksek lazer esnekliği için bir CO2 lazer kaynağıda ekleme opsiyonu dual source sistemlerde

Büyük Parçaları Markalama

Fusion M2 40 lazer makinemizle en büyük parçalar ve aletlerinizde bile 40 "x 28" x 12.25 "e (1016 x 711 x 311 mm) kadar barkodlama yapın Uçan optik tasarım, en geniş çalışma alanını sağlar.

Please reload