top of page

AD 350

Hafif hizmet tipi lazer markalama, kodlama ve gravür uygulamaları için duman tahliye sistemi.

BOFA'nın AD 350 duman tahliye ve filtreleme sistemi, lazer markalama işlemi sırasında oluşan potansiyel olarak zararlı dumanları ve partikülleri etkin bir şekilde ortadan kaldırır. Sistem, tozsuz bir çalışma alanı sağlayarak, değerli ekipmanın korunmasına, daha yüksek bir kalite işaretinin korunmasına ve reddedilenlerin ve kirleticilerin sayısının azaltılmasına yardımcı olur.

Sessiz ve kompakt AD 350, hafif hizmet tipi lazer markalama, kodlama ve gravür uygulamaları sırasında oluşan potansiyel olarak zararlı dumanları ve partikülleri etkili bir şekilde ortadan kaldırır ve onu okullarda, tabela atölyelerinde ve küçük ölçekli endüstriyel ortamlarda kullanım için ideal hale getirir.

Katman 1.png
Katman 4.png
Katman 20.png
Ekran Resmi 2022-09-15 16.19.09.png
Ekran Resmi 2022-09-15 16.19.32 kopya.png
Katman 12.png

DeepPlate Ön-Filtre

DeepPleat ön filtresi, boyutu için etkileyici bir yüzey alanı sağlayan, en az 100 mm yüksekliğinde sızdırmaz bir plakalı F8 ortamı tabakası içerir.

HEPA Filtre

BOFA, %95 oranında 0,1 mikron kadar küçük ve 0,3 mikrona kadar minimum %99,97 verimlilikle test edilmiş ve onaylanmış mini pileli tasarımlı HEPA (yüksek verimli partikül hava) filtreleri kullanır. Pileli medya arasında bir dizi dokuma içerirler. Bu özellik, her pile arasında tam filtre kapsama alanı için eşit aralık garanti etmekle kalmaz, aynı zamanda hava akımı titreşimi veya çökmesi olasılığını da azaltır.

Katman 6.png

Ters Akış Havası (RFA) Teknolojisi

RFA teknolojisi özelliği, hız düşüşüne ve hava yönü değişikliğine neden olur. Daha büyük partiküller hava akımından filtrenin boşaltma odasına düşer. Filtre ortamına daha az partikül girmesiyle filtre ömrü önemli ölçüde uzar, bu da filtre yakalama performansını artırır ve daha uzun ömür sağlar.

Katman 8.png

Gelişmiş Karbon Filtre (ACF) Teknolojisi

ACF, tehlikeli dumanların güvenli bir şekilde yakalanmasını ve uzaklaştırılmasını sağlar. Kirlenmiş hava, hiçbir kirletici madde veya koku olmadığından emin olmak için yeterli bir süre boyunca karbon yatağı ile temas halinde kalarak baypas ve/veya tünel açma riskini ortadan kaldırmalıdır.

ProTECT Servis Planı

ProTECT LEV hizmet planımız ve uygunluk sertifikamız, LEV (Yerel Egzoz Havalandırması) sistemlerinizin çalışma ömürleri boyunca ustalıkla bakımının yapıldığını ve Birleşik Krallık'taki hükümet yönergeleri ve düzenlemeleri dahilinde tutulduğunuz konusunda size gönül rahatlığı sağlamak için tasarlanmıştır.

Katman 26.png

SureCHECK Kalite Standartı

kalite, sağlık, güvenlik ve çevre yönetiminin yönetimimizin ayrılmaz bir parçası olduğunun farkındayız.SureCHECK sadece yazılı kelimelerden çok daha fazlasıdır, her çalışana dokunur ve şirket kültürü ve iş ahlakına yerleşmiştir. Dünya çapındaki tüm iş faaliyetlerimizde tutarlı bir şekilde uygulanmaktadır.

Çoklu Voltaj Agılama (MVS) Ünitesi

Yerel voltajı otomatik olarak algılar ve buna göre 100-230v arasında ayarlar

AD350
EU
US
Ağırlık
35kg
77lbs
Hava akışı / basınç
380m³/saat / 96mbar
223cfm / 96mbar
Boyutlar (HxWxD)
590 x 405 x 465 mm
23.23 x 15.94 x 18.31”
bottom of page