top of page

AD Oracle 500iQ

AD 500 iQ, ağır hizmet uygulamaları için ideal seçimdir.

AD 500 iQ orta ila üst düzey lazer duman tahliye sistemi, son derece büyük filtre kapasitesini yüksek hava akışı ve basınç oranlarıyla birleştirerek, onu büyük miktarlarda partikül ve gaz halinde organik bileşikler üreten ağır hizmet uygulamaları için ideal seçim haline getirir.

Performans, BOFA'nın beğenilen patentli iQ İşletim Sistemi de dahil olmak üzere çeşitli özelliklerin eklenmesiyle daha da geliştirildi ve AD 500 iQ'yu mevcut en gelişmiş sistemlerden biri haline getirdi.

Ekran Resmi 2022-09-16 10.18.50.png
Katman 234.png

Akıllı (iQ) İşletim Sistemi

Gelişmiş ekstraksiyon izleme ve kontrol sistemi, daha yüksek ekstraksiyon verimliliği için çoklu performans geliştirmeleri, bağımsız filtre durumu izleme ve daha düşük sahip olma maliyeti sağlamak için bir araya gelen entegre tasarım özellikleri. Hem ön filtrenin hem de birleşik (ana) filtrenin durumunu izler

Katman 6.png

Ters Akış Havası (RFA) Teknolojisi

RFA teknolojisi özelliği, hız düşüşüne ve hava yönü değişikliğine neden olur. Daha büyük partiküller hava akımından filtrenin boşaltma odasına düşer. Filtre ortamına daha az partikül girmesiyle filtre ömrü önemli ölçüde uzar, bu da filtre yakalama performansını artırır ve daha uzun ömür sağlar.

Katman 26.png

SureCHECK Kalite Standartı

kalite, sağlık, güvenlik ve çevre yönetiminin yönetimimizin ayrılmaz bir parçası olduğunun farkındayız.SureCHECK sadece yazılı kelimelerden çok daha fazlasıdır, her çalışana dokunur ve şirket kültürü ve iş ahlakına yerleşmiştir. Dünya çapındaki tüm iş faaliyetlerimizde tutarlı bir şekilde uygulanmaktadır.

Katman 4.png

HEPA Filtre

BOFA, %95 oranında 0,1 mikron kadar küçük ve 0,3 mikrona kadar minimum %99,97 verimlilikle test edilmiş ve onaylanmış mini pileli tasarımlı HEPA (yüksek verimli partikül hava) filtreleri kullanır. Pileli medya arasında bir dizi dokuma içerirler. Bu özellik, her pile arasında tam filtre kapsama alanı için eşit aralık garanti etmekle kalmaz, aynı zamanda hava akımı titreşimi veya çökmesi olasılığını da azaltır.

Katman 20.png

ProTECT Servis Planı

ProTECT LEV hizmet planımız ve uygunluk sertifikamız, LEV (Yerel Egzoz Havalandırması) sistemlerinizin çalışma ömürleri boyunca ustalıkla bakımının yapıldığını ve Birleşik Krallık'taki hükümet yönergeleri ve düzenlemeleri dahilinde tutulduğunuz konusunda size gönül rahatlığı sağlamak için tasarlanmıştır.

Katman 25.png

Patentli Teknoloji

BOFA inovasyona yatırım yapıyor ve ürünlerimiz ve teknolojimiz 30 yılı aşkın bir süredir denenmiş, test edilmiş ve güvenilmiş bir mirasa sahiptir. Pazar lideri olarak, ürün tasarımlarımız ve teknolojimizle gurur duyuyoruz ve bu fikri mülkiyetin ve bütünlüğümüzün korunmasına büyük özen gösteriyoruz. Ürün yelpazemiz, patent telif hakkı, tasarım telif hakkı, tescilli tasarım ve ticari marka kanunları kapsamında korunan hususları içermektedir.

Katman 8.png

Gelişmiş Karbon Filtre (ACF) Teknolojisi

ACF, tehlikeli dumanların güvenli bir şekilde yakalanmasını ve uzaklaştırılmasını sağlar. Kirlenmiş hava, hiçbir kirletici madde veya koku olmadığından emin olmak için yeterli bir süre boyunca karbon yatağı ile temas halinde kalarak baypas ve/veya tünel açma riskini ortadan kaldırmalıdır.

Katman 22.png

DeepPleat Duo Ön-filtre

Bu ön filtre üç ana boyutta gelir ve filtrenin tabanında büyük bir boşaltma odası ve geniş hacimli bir alan içerir. Çıkarma odasının üstünde ama yine de mahfazanın içinde, etkileyici bir yüzey alanı sağlayan 200 mm derinliğinde sızdırmaz bir F8 medya kıvrım tabakası vardır.

Katman 21.png

Otomatik Akış Kontrolü (AFC) Teknolojisi

Otomatik akış kontrolü (AFC), operatörün belirli uygulama için doğru hava akış oranlarını sunmasına ve ardından hava akışını sürdürmesine olanak tanır. Bu, daha düşük gürültü seviyeleri üretir ve daha pahalı HEPA filtrelerinin daha fazla korunmasını sağlar.

AD 500IQ
EU
US
bottom of page