top of page

Direk Film Baskı
DTF YAZICILAR İÇİN  KOLAYLAŞTIRILMIŞ İŞ AKIŞI; 

Digital Factory Direct To Film Edition 

DF750x (1).png

İhtiyacınız olan her şey tek bir Direct to Film (DTF) yazılım paketinde. Rakipsiz özelliklere sahip Digital Factory Direct To Film Edition, dosya hazırlama, renk yönetimi ve prodüksiyon otomasyon araçlarının bir kombinasyonunu içerir. Bu DTF paketi, 24" veya daha büyük (A1 ve daha büyük) makinelerle çalışır. 

GELİŞMİŞ RENK YÖNETİMİ
VE BASKI KALİTESİ

ETKLEYİCİ ZENGİN, CANLI, DOĞRU RENK BASKISI

Kumaş baskı için önceden yapılandırılmış, değişken "Mürekkepsiz" üretim yazılımı. Giysi üzerinde daha iyi, daha yumuşak hissedilen grafik tasarımına dönüştürür. Görüntünün kalitesi üzerinde etkisi olmayan renk haslığını artırır. Ayrıca optimize edilmiş toner kullanımıyla olağanüstü baskı maliyeti tasarrufu sağlar.

 

Optimize edilmiş tarama. Hassas baskı, aktarım ortamı ve alt tabakaların bir araya getirilmesi için fabrika tarafından oluşturulan renk profillerinin en keskin görüntü ayrıntılarını sağlar. 

VERİMLİ VE SEZGİSEL ÜRETİM İŞ AKIŞI ARAÇLARI

Kolay erişim sekmesi sistemi

kullanan tamamen

görsel iş yönetimi ekranı.

İşler hızlı ve kolayca takip

edebildiğiniz iş akışı ve

akıllı menu sistemi 

Optimize edilmiş RIP 

ve baskı hızları

Çoğu dosya türü, .pdf iş akışı desteği de dahil olmak üzere desteklenmektedir.

ÜRETİM VERİMLİLİĞİNİ ARTIRIN ÜRETİM HATALARINI AZALTIN

DTF Edition, otomatik, önceden ayarlanmış reçeteler içerir. Diğer ürünler, her bir işin ayrı olarak kurulmasını ve yapılandırılmasını gerektirir, bu da üretim kurulum süresini arttırarak, zaman ve materyalleri boşa harcayabilecek potansiyel hatalara yol açar. Önceden ayarlanmış reçeteler, tüm işler için uygun ayarların yapılmasını sağlar.

İNTERAKTİF GRAFİK DÜZENLEME ARAÇLARI.

Ölçekleme, baskı alanındaki pozisyon tasarımlarını doğrudan RIP içinde yapın. Diğer birçok renk yönetimi RIP yazılımı veya sürücü tabanlı baskı çözümlerinde mevcut değildir.

CANLI RENKLER İLE BASKI YAPIN

Tişörtler (beyaz, renkli ve siyah)canlı renkler ile baskı yapın.

bottom of page