top of page

EngraveLab V9

Engravelab, diğer gravür yazılımlarından çok daha iyi bir şekilde gravür cihazlarını kullanmanızı sağlayan dünya çapında kullanıcılar için gravür tasarım ve üretim yazılımı çözümüdür.

EngraveLab V9 Ürün Özellikleri ve Faydaları:


Değişken Veri Desteği / İsimlik: Aynı düzende, birden çok kopya varyasyon tasarımında yakkartı, etiket, isim levhaları ve daha fazlası oluşturun.


Photolaser Automation: Fotoğrafları hemen hemen her malzemede detaylı lazerde işlenecek grafiklere dönüştürün.


Uzmanlaşmış ADA Tabela Araçları: ADA uyumlu tabela oluşturmanın en kolay yolu.


Hassas Takım Yolu Algoritmaları: Optimize edilmiş dolgu rutinleri, en ince ayrıntılar ve en küçük metinler konusunda aşırı netlik sağlar.

Metin, Tasarım ve Düzen Özellikleri: EngraveLab hepsi bir arada paket program şeklinde bütün olarak çalışır. Programlar arasında geçiş işlemine gerek kalmaz.

Corel, Illustrator ve Photoshop ile sorunsuz bir arayüz: Gerekli dosya import etme yok. Çalıştığınız programdan EngraveLab'a direkt gönderim yapın.

Otomatik Merkezi Vektörizasyon: Resmi, kolay kullanımlı fotoğraf gravür yazılımında net, temiz vektör grafikleri olarak çizilebilen merkez çizgisi nesnelerine hassas bir şekilde dönüştürün.

Yazı Tipi Dönüştürme ve Üretimi: TrueType ve Adobe PFB yazı tiplerini tek satırlı yazı tiplerine dönüştürün. EngraveLab ayrıca kendi özel gravür yazı tiplerini oluşturmanıza da olanak tanır.

Lazer veya Pantogaf, EngraveLab üretiminizi daha önce hiç olmadığı kadar hızlı ve daha iyi bir şekilde tek bir ekonomik yazılım paketinden gerçekleştirir.

Yenilik ve Kampanyaları Öğrenmek için Abone Olun

Tebrikler! Abone oldunuz

bottom of page