Fusion Pro Aksesuarlar

Fusion Pro Dual Source (çift tüp) Seçeneği

Fiber lazerin metal markalama özelliklerine CO2 lazerin çok yönlülüğüne ekleyin. Bir fiber lazerin doğrudan metal markalama ek olarak bir CO2 lazerin materyal çok yönlülüğü mi arıyorsunuz ? Daha geniş bir malzeme yelpazesiyle çalışmak için CO2 lazer (50, 60 veya 80 watt) ve fiber lazer (30 veya 50 watt) seçerek Fusion Pro 32 veya Fusion Pro 48'a çift kaynak seçeneği ekleyin.

Fusion Rotary Aparatı

Standart Rim-Drive Rotary Aparatı, şarap şişeleri, kupalar, bardaklar ve daha birçok silindirik obje üzerine markalama imkanı sağlar. Fusion Lazer için mevcut olan Standart döner aparat, şişeleri, bardakları, el fenerlerini veya çapı 10.25 "(260 mm) kadar olan herhangi bir silindirik parçayı markalama yeteneğini ekler. Fusion Lazer rotary aparatı, geniş bir şekil ve boyut çeşitliliği barındıracak şekilde tasarlanmıştır.  Ürününüzü döner aparat üzerine yerleştirmek, gravür alanını düzeltmek ve lazer ile baskı yapmak için makaslı asansörünü kaldırmak veya düşürmek yeterlidir. Kolay kurulum ve kolay markalama!

Fusion 3-Jaw Chuck Rotary Aparatı

Daha fazla ufak materyal işleme ve hassaslık gerektiğinde, 3-Jaw Chuck Döner Aparatı ideal seçimdir. Sadece Fusion Laser için mevcut olan 3-Jaw Chuck, silindir veya tuhaf şekle sahip, nesleri kelepçe şeklinde tutarak lazer ile lazer markalanmasını kolaylaştırır. 3 jaw chuck rotary aparatı, çok çeşitli şekil ve boyutlara uyacak şekilde üretilmiştir. Kurulum kolay, ürünü rotary aparatı üzerine yerleştirmek kolayca yerleştirilmesi farklı tutucu aparatları bulunmaktadır.

Vektör Grid Kesim Tablası

Daha iyi kenarlar için  lazerle kesilen malzemeleri yukarı kaldırır. Malzemeleri keserken ızgaralı kesme tablasını Fusion lazer sisteminize ekleyin. Tabla ile keserken malzemeleri yükselterek, malzemedeki arka yanmayı azaltabilirsiniz. Üstelik atık gaz kolayca kesim alanından tahliye olacaktır.

Vektör Kesim Masası (Çıta Stili)

Add Date here

Daha büyük malzeme parçaları için tasarlanan isteğe bağlı çıta biçimli vektör tablası, keseceğiniz malzeme ile çalışma tablası arasındaki temas noktalarını büyük ölçüde azaltır, arka yanmayı önemli ölçüde azaltır ve toz ve döküntülerin giderilmesi için en uygun hava akışını sağlar.

Opsiyonel Lensler

4.0" Lens: Daha Kalın Malzemelerin Kesilmesi ve Derin Alanların İçinde 4.0 inç lens, daha uzun dikey bir mesafeye odaklanmış bir ışın üretir; bu da, bir kap veya plaka gibi bir ürünün girintili bir alanda gravür yaparken ideal olmasını sağlar. Lens aynı zamanda çok kalın materyalleri kesmek için de kullanılır.

 

Pin Kesim Tablası

Daha iyi kenar kalitesi için kesim malzemelerinizi kaldırın ve destekleyin. Pim Tablosu, bir inç (25.4 mm) aralıklı deliklerle masa ızgarasının herhangi bir yerine yerleştirilebilen hareketli pimleri içerir. Hareketli pimler kullanıcıya, lazerin kesilmeyeceği yerlerde kesme malzemesini kaldırıp desteklemesine izin vererek arka yansımayı ortadan kaldırmak için bir araç sağlar. Tablada, normalde kesme modelinden düşen parçaları desteklemek için pimler yerleştirme olanağı tanır. Kullanışlı bir çıkarılabilir yüzey plakası, Pin Tabla çıkarmadan küçük parçaların temizlenmesi görevini kolaylaştırır.

PhotoLaser Plus Yazılımı

Fotoğraflarınızı, çeşitli materyaller üzerindeki gravürlere karşı optimize eden fotoğraf işleme yazılımı. PhotoLaser Plus, Epilog Zing Starter Serisi lazeriyle fotoğraf gravürünü, her malzeme türüne göre gravür için kolayca işleyerek bir üst seviyeye taşıyor. Seçkin fotoğrafları gravürleyen bir sistem mi arıyorsunuz? Müşterileriniz için tutarlı ve tahmin edilebilir bir şekilde fotoğrafları gravürleyen bir sistem ne dersiniz? Epilog Laser, size en iyi fotoğraf işleme yazılımını getirmek için CADLink ile ortaklık kurdu: PhotoLaser Plus. Kullanımı kolay yazılım arayüzü ve güçlü fotoğraf işleme araçları, endüstride en yüksek kalitede fotoğraf gravürlerini oluşturmanıza olanak tanır.

Please reload