Legend Lazer Serisi için Aksesuarlar

Silindirik Materyal için Rotary Aparatı 

Tüm Epilog Legend sistemleri için mevcut olan Rotary Attachment, şişeleri, gözlükleri, el fenerlerini ve diğer silindirik eşyaları kazıma yeteneği sağlar. Tüm Legend lazer serimiz için özel olarak tasarlanmış olup, çok çeşitli şekil ve ebatlarda kullanılmak üzere inşa edilmiştir. Bağlantı, farklı uzunlukları kolayca ayarlar ve hatta her iki ucunda farklı çaplara sahip olan silindirleri bile döndürür. Çok sezgisel ve kullanımı kolay, eki gravür aletinden çıkarmadan saniyeler içinde bir camdan diğerine geçiş yapabilirsiniz. Ek olarak, tescilli tasarımımız, çap veya çevre hesaplamaları girmeye gerek kalmadan doğru görüntü ölçeklendirme sağlar.

Ek Mini ve Helix Lens Seçenekleri

2.0 "lense ek olarak, belirli uygulamalar için özel lensler sunuyoruz.

 

1.5 "Objektif: En Yüksek Çözünürlüklü Gravür

Her ne kadar standart 2.0 inç objektif şaşırtıcı bir ayrıntı sunsa da, 1,5 inç objektif düzeneğimiz, son derece küçük fontların en yüksek çözünürlüklü gravürlenmesi ve aşındırılması için tasarlanmıştır.

 

4.0 "Lens: Daha Kalın Malzemelerin ve İç Derin Alanların Kesilmesi

4.0 inçlik lens, daha uzun bir dikey mesafeden odaklanmış bir ışın üretir ve bu, bir kase veya plaka gibi bir ürünün girintili bir alanında oymacılık yapmak için idealdir. Lens, çok kalın malzemelerin kesilmesi için de kullanılır.

Mini Lazer Stand Seçeneği

Lazeri çalışma alanınızda hareket ettirmek için kullanımı kolay bir stand. Helix dahil bir standla birlikte gelirken, Mini 18 ve Mini 24 isteğe bağlı standlı masaüstü üniteleridir. Bağımsız bir sisteme sahip olmayı tercih ediyorsanız, Mini Lazer hattı için özel olarak tasarlanan bu tekerlekli sehpayı makinenize ekleyebilirsiniz. Makinenizi çalışma ortamınız boyunca hızlı bir şekilde taşımanıza olanak tanır.

Vektör Pin Table

Daha iyi kenar kalitesi için kesim malzemelerinizi yükseltin ve destekleyin. Pin Tabla, masanın ızgarası boyunca bir inç (25,4 mm) aralıklı delik boyunca yerleştirilebilen hareketli pinler içerir. Hareketli pimler, kullanıcının, lazerin kesmeyeceği yerlerde, kesme malzemesini yükseltmesine ve desteklemesine izin vererek, arkadan yansımayı ortadan kaldırmanın bir yolunu sağlar. Tablo ayrıca normalde kesim düzeninden düşebilecek parçaları desteklemek için pimler yerleştirmenize olanak sağlar. Kullanışlı bir çıkarılabilir yüzey plakası, Pin Tablosunu çıkarmadan küçük parçaları temizleme görevini kolaylaştırır.

Hava kompresörü

Kesim alanına sabit bir hava akımı üfler. Epilog'un isteğe bağlı Hava Kompresörü, lazer sistemlerinin birlikte verilen Hava Yardımı özellikleri ile çalışmak için kullanılabilir. Çalışma alanından ısıyı ve yanıcı gazları çıkarmak için kesme yüzeyinize sabit bir hava akımı yönlendirin. Bu yüksek kaliteli hava kompresörü ünitesi, Hava Yardımı yapısından 30 psi hava besleyerek size en iyi kesim sonuçlarını sunar. Kauçuk titreşim sönümleme ayakları kompresörün gürültü seviyesini azaltır ve kompresör ve lazer sistemindeki hızlı bağlantı giriş ve çıkış portlarımızla bağlantı çok kolaydır.

Bofa Filtre Sistemleri

Epilog Laser sistemleri için özel olan bu Bofa filtre serileri makine içerisinden çekilen atık dolu havanın tekrar üretim ortamına geri gönderilmeden önce tehlikeli parçacıkların ve dumanların toplanıp filtrelenmesini sağlar.

 

Tozsuz bir çalışma alanı sağlayarak, sistemlerimiz değerli ekipmanların korunmasına, daha yüksek bir kalite markalama sonucu almanıza ve kirletici sayısını azaltmaya yardımcı olu