top of page
  • Yazarın fotoğrafıGökhan Yılmaz - Care Promo

Epilog Laser, Fusion Maker Lazer Serisini Genişletiyor

Fusion Maker 24 ve 36 artık lazer ürün yelpazesinin bir parçası.


Lazer Kesme ve Markalama
Epilog Fusion Maker Lazer Serileri

CO2 ve fiber lazer gravür, kesme ve markalama sistemlerinin lider üreticisi Epilog Laser, son derece popüler Fusion Maker Laser Serisinin genişletildiğini duyurmaktan heyecan duyuyor.


Pazarın ihtiyaçlarını daha fazla giriş seviyesi makine seçeneğiyle karşılayan Fusion Maker 24 ve 36, Epilog'un popüler giriş seviyesi Fusion Maker Serisini daha geniş çalışma alanları ve daha yüksek lazer watt değerleri ile genişletti. 40 watt'lık bir konfigürasyonda mevcut olan Fusion Maker 24, 24” x 24” (609 x 609 mm) gravür tablasına sahiptir. Fusion Maker 36, 36” x 24” (914 x 609 mm) çalışma alanına sahiptir ve 40 ve 50 watt'lık konfigürasyonlarda mevcuttur. Her ikisi de Epilog'un IRIS™ Kamera Sistemi ile donatılmıştır; bu sistem, kullanıcının lazer yatağının gerçek zamanlı bir görüntüsünü görmesini sağlar, böylece tasarımı gravür parçaları üzerinde her zamankinden daha kısa sürede tam olarak konumlandırabilir.


Epilog Laser'in satış ve pazarlamadan sorumlu başkan yardımcısı Mike Dean, "Fusion Maker'a verilen yanıt inanılmazdı," dedi. Müşteriler Fusion Maker Lazer Serisinde daha fazla seçenek istiyor ve biz de yüksek kaliteli gravürlü geniş bir çalışma alanı için daha düşük bir fiyat noktası arayan müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan bir ürün serisiyle yanıt verdik.”


Fusion Maker Serisinin standart özellikleri:


Saniyede 60 inç (1.5 m/s) gravür hızları


Saniyede 60 inç (1.5 m/s) gravür hızları
Yüksek Hızlı ve Detaylı Lazer Gravür


IRIS™ Kamera Konumlandırma

Tepegöz kameraları, inanılmaz derecede hassas sanat eseri yerleşimi için çalışma alanının doğru bir resmini sağlar.


Tepegöz kameraları, inanılmaz derecede hassas sanat eseri yerleşimi için çalışma alanının doğru bir resmini sağlar.
Irıs Kamera Konumlama


Lazerde Dokunmatik Ekran

Kullanımı kolay dokunmatik ekrandan doğrudan lazerde işler arasında seçim yapın, ayarları değiştirin ve daha fazlasını yapın.Kullanımı kolay dokunmatik ekrandan doğrudan lazerde işler arasında seçim yapın, ayarları değiştirin ve daha fazlasını yapın
Dokunmatik Ekran


SAFEGUARD™ Özellikleri

Yan körüklü muhafazalar, tamamen kapalı x ekseni tertibatı ve kapalı lens tertibatı ile lazer makinenizin mekaniğini her zamankinden daha temiz tutun.LAzer sisteminin daha temiz tutulmasını sağlayan SafeGuard Perdeler
SafeGuard Özellikleri

Epilog Laser serileri hakkında dah adetaylı bilgi için;

0212 320 26 60 pbx - info@carepromo.com

22 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page