top of page
  • Yazarın fotoğrafıGökhan Yılmaz - Care Promo

Epilog Laser Yenilenen Lazer Markalama / Kesim Makineleri KataloğuCO2 serilerine büyük bir yenilik getiren IRIS kameralı Fusion Edge ve Fusion Pro sistemlerini ürün hattına katan Epilog Laser firması yeni kataloğunu yayınladı. CO2 ve Fiber serilerinin yer aldığı yeni ürün kataloğu daha sade ve anlaşılır şekilde yatay olarak dizayn edilmiş.

1200 dpi markalama ve hassas kesim özelliklerinin yanında yüksek ivmelenme ve hızlı lazer sistemleri ile tanınan Epilog Laser, kolay konumlandırma ve tasarımda kullandığı IRIS kamera sistemi ile endüstri standartlarını yeniden belirliyor.

Epilog Laser Lazer Sistemleri Yeni Kataloğu


Epilog Laser Brosür
.pdf
Download PDF • 4.26MBFusion Edge Serileri
.pdf
Download PDF • 400KB

Fusion Pro Serileri
.pdf
Download PDF • 1.65MB

Yukarıdaki linkten yeni modellerimiz eklenerek hazırlanmış güncel kataloğumuza ulaşabilirsiniz.


Lazer markalama ve kesim cihaz hattımızın broşürü ve yüksek kaliteli oyulmuş ve kesilmiş numuneler içeren kapsamlı broşür kitimizi almak ve Epilog'un ünlü ilkelerimizi olan;

  • Lazer Mühendisliğinde Lider

  • ABD'de yüksek kaliteli bileşenlerle üretilmektedir.

  • En Yüksek Hızlarda En Yüksek Çözünürlüklü Gravür ve Kesim.

  • Deneyimli Teknik Destek

hakkında detaylı bilgi için; 0212 320 26 60 pbx - info@carepromo.comİster CO2 ister Fiber Lazer sistemi arıyor olun, sizin için makinemiz var. Tüm ürün hattımızı içeren broşür almanın ve lazerin sizin için neler yapabileceğini görmenin en iyi yolu olarak bir Epilog Lazer sistemi ile oluşturulmuş örnekleri canlı olarak görüp demo için ofisimize uğramayı unutmayın.
Her tür malzemeyi kazıyıp kesebilir miyim?


Lazerimiz ile ahşap, akrilik, plastik, mermer, metal ve cam dahil her tür malzeme ile son derece iyi çalışır.Lazerle kazınmış bir örnek görebilir miyim?


Evet! Bize ulaşmak için sayfa sonundaki formu doldurun ve demo için randevu ayarlayalım. Çalışmak istediğiniz ürünler ile demo gerçekleştirelim.


Daha ayrıntılı bilgi ve demo için 0212 320 26 60 pbx - info@carepromo.com

986 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page