top of page
  • Yazarın fotoğrafıGökhan Yılmaz - Care Promo

FESPA EURASIA 2023 ISTANBUL'a DAVETLİSİNİZ

FESPA Eurasia, sektörde 55 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan, üyeleri serigrafi, dijital ve tekstil baskıcılarından oluşan federasyon FESPA ve açıkhava ve endüstriyel reklamcılık sektörünün Türkiye’deki ilk ve tek temsilcisi olan Açıkhava ve Endüstriyel Reklamcılar Derneği (ARED) ortaklığında düzenleniyor.
Böylece FESPA’nın global ağı ve ARED’in yerel gücü sizler için FESPA Eurasia’da birleşiyor! Avrasya bölgesindeki baskı ve tabela sektörlerinin lider fuarı FESPA Eurasia, her yıl İstanbul'da düzenleniyor. FESPA Eurasia, 500'den fazla markayı 10.000'den fazla tekil ziyaretçiyle buluşturan uluslararası bir ticaret fuarıdır. FESPA Eurasia'da geniş format dijital baskı, serigrafi, tekstil baskı, giysi dekorasyonu, araç kaplama, 3D baskı, promosyon, LED, tabela teknolojileri, sarf malzemeleri ve yazılımlarını tek çatı altında bulabilirsiniz. Baskı ve endüstriyel reklam dünyasının lider fuarı FESPA Eurasia bu yıl Mimaki Eurasia sponsorluğunda, "Hayallerinizi Canlandırın!" sloganıyla düzenlenecek. Sektöre dair yeni teknolojileri, ekipmanları, çözümleri, malzemeleri ve çok daha fazlasını keşfedebileceğiniz FESPA Eurasia, 23-26 Kasım 2023 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi'nin (İFM) 1 ve 3. salonlarında sektörü bir araya getirecek.
CarePromo olarak sizleri lazer kesim ve markalama teknolojilerindeki yeni gelişmeleri görmek, lazer, pantograf sarf malzemeleri, transfer kağıtları hakkında bilgi almak; iris kamera kontrollü Epilog Laser ile demo için Salon 1 F57 nolu standımıza bekliyoruz.


Fespa Euraisa 2023 Istanbul fuarına online kayıt için;www.carepromo.com - 0212 320 26 60 pbx


26 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page