top of page
  • Yazarın fotoğrafıGökhan Yılmaz - Care Promo

Geçici Dövme Baskısı Nasıl Yapılır ?

TheMagicTouch Tattoo 2.1 Geçici Dövme transfer kağıdı istediğiniz desen ve tasarımları deri ve tırnağınıza kolaylıkla aktara bilmenizi sağlayan transfer kağıdıdır. Geçici dövme transfer kağıdı ile tüm yaş grupları için eğlence ve heyecan unsurlarını birleştirip yaza uygun dövmelere yapabilir, uzun süreli kalıcı makyaj için kullanabilir, tiyatro gösterileri, dizi ve filmlerde oyuncuların rolüne uygun hale gelmelerinde dövme görünümü vermek için kullanabilirsiniz.


Geçici Dövme Baskısı Transfer KağıdıÜstelik tüm renkli lazer yazıcılar ve fotokopi makineleriyle uyumlu olan Tattoo 2.1 geçici dövme transfer kağıdı bu işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.Geçici Dövme Transfer Kağıdı Uygulama Videosu


Hazırladığınız desen veya tasarımı tonerli renkli yazıları kullanarak ayna yansıması (Mirror) ile Tattoo 2.1 Geçici Dövme Kağıdına yazdırın, yapışkan tabakayı çıktı aldığınız transfer kağıdı üzerine uygulayın, son şekline keserek yapışkan kısmı soyun ve cilde yapıştırın. Geçici dövme cilt tipine bağlı olarak yaklaşık 3 gün dayanacaktır.  • Dermatolojik olarak güvenlidir.

  • Tırnak sanatı yapmak için tırnaklara uygulanabilir.

  • Beyaz toner yazıcılardan yararlanarak dövme üzerinde beyaz baskılar alabilirsiniz.

  • Plotter kesici kullanılarak kesilebilir.


3 yaşın altındaki çocuklar için önerilmez.
Tattoo 2.1 Geçici Dövme Transfer kağıdı hakkında daha fazla bilgi için;

0212 320 26 60 pbx - www.carepromo.com


602 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page