top of page
  • Yazarın fotoğrafıGökhan Yılmaz - Care Promo

ImpressArt Metal Damga Setleri

Metal damgalamada dünyanın lideri olan ImpressArt, kişiye özel takı yapımı için ister hobi amaçlı isterse profesyonel kullanım için geliştirilen özel tasarlanmış metal damgalar, aletler, kitler ve sarf malzemeleri üreticisidir. Hobi amaçlı kullanımdan profesyonel takı imalatına metal damgalama meraklılarına kadar herkes için kolay kullanımı ve ekonomik yatırım maliyeti ile harika bir sistemdir.


Impressart metal damga setleri yüksek kalitede malzeme ile üretilmiş olup şık ve akıllı kutuları ile damgalarınızı organize edip düzenler, kolayca saklama imkanı sunar. Dolayısıyla daha hızlı ve tertipli bir çalışma ortamı sağlarlar.


ImpressArt Metal Harf Damga Setleri
Metal Harf Damga Rehberi


Metal takı yapımınız için doğru harf damgası setini seçmek, mevcut pek çok seçenekle zor olabilir. Bu kılavuzu, bu setler arasındaki farkları açıklamak ve damgalama projeleriniz için en iyi alfabe metal damgaları seçmenize yardımcı olmak için hazırladık.Damga Boyutu :


Metal damga boyutu, damgalı baskının yüksekliğini ifade eder. Harf metal damgaları için boyut, ortalama harf yüksekliğine bağlıdır. Ölçülerin boyutunun kullanılan malzemeye ve çarpma kuvvetine bağlı olarak değişebileceğini unutmayın.Oryantasyon ve Tanımlama:


Metal damgaların üzerindeki harfler, baskının ayna görüntüsü olarak geriye doğru işlenmiştir. Bu, bir harfi yanlışlıkla geriye doğru damgalamamanızı sağlar. Damgaların doğru şekilde yönlendirilmesine yardımcı olmak için, çoğu ImpressArt harf damgasında şaftın ön tarafında ImpressArt logosu bulunur. Harf damgasını logo size dönük olacak şekilde tutun ve asla ters bir harfi damgalamayacaksınız. Alternatif olarak, damgaların şaft üzerinde oryantasyon logosu yoksa, damgaların önünü kendiniz boyayla işaretleyebilirsiniz. Karmaşık yazı tiplerine sahip damga setlerindeki harfleri tanımlamak zor olabilir. Bu nedenle, bazı harf damga setlerinde harf metal şaftın yan tarafına kazınmıştır.
Harf Metal Damga Yazı Biçimleri:


Harf damgaları, damgalama işlemleri için farklı görünümler yaratacak çeşitli benzersiz büyük ve küçük harflerle gelir. Damga ne kadar büyük ve yazı tipi ne kadar ayrıntılı olursa, temiz bir izlenimi damgalamak için o kadar fazla güç kullanmanız gerekeceğini unutmayın. Bu nedenle, yeni başlayanların Scarlett's Signature veya Bridgette gibi daha basit alfabe harfli damgalar ile başlamasını öneririz. Çekiç kullanmakta rahat olanlar için Royal Crest ve Canterbury gibi karmaşık harf setleri önerilir.
ImpressArt setleri ile ilgili daha detaylı bilgi için;

www.carepromo.com - 0212 320 26 60 pbx

336 görüntüleme0 yorum

Kommentare


bottom of page