top of page
  • Yazarın fotoğrafıGökhan Yılmaz - Care Promo

Epilog Laser, Lazer ile Ahşap Kesim ve Oyma

Güncelleme tarihi: 17 Oca 2022

Mdf, kontrplak, kızılağaç, kiraz ve diğer ahşap türleri için lazer kesimi ve gravür!


Ağaç işleme alet çantanıza bir Epilog Lazer sistemi ekleyin...

Ahşap ile uğraşan neden giderek Epilog Laser sistemlerinden bir lazer makinesini çalışma alanlarına ekliyor? Bunun nedeni, lazerin çok yönlülüğünün ahşap işleme projeleri için çok uygun olmamasıdır.


Ahşap kesme ve oyma, lazer için en popüler uygulamalarından olup pek çok farklı projeyi için kullanılmaktadırlar. Fotoğraf çerçevelerine ve bıçak saplarına kadar, karşılaşacağınız hemen hemen her ahşap kişiselleştirme işi için Epilog Lazer sistemleri kullanılmaktadır. İster parke, kaplama, mdf, kontrplak, ceviz, kızılağaç veya kiraz masif ile çalışıyor olun, bir lazer sistemiyle inanılmaz derecede karmaşık görüntüleri kazıyabilir ve kesebilirsiniz.


Epilog Laser ile Ahşap Ürün Özelleştirme Demo VideosuÇok Yönlülük!

Bir lazerle neler yapabilirsiniz?


Dolap kapağı kaplamasından fotoğraf çerçevelerine ve bıçak saplarına kadar Epilog Lazer sistemleri, ahşap işleme projelerinin hemen her kategorisinde kullanılmaktadır.


FOTOĞRAF GRAVÜRLERİ

Bir resim bin kelimeye bedeldir ve bir fotoğraf gravürü bin kelimeye bedeldir! Geçmişi anmanın mükemmel bir yolu olarak müşterilerinizin fotoğraflarını ve anılarını zengin maun veya doğal çam üzerine kazıyın.


KAPLAMALAR

Bir Epilog Lazer sisteminin hem kesme hem de gravür yeteneklerini kullanarak dolaplar, ödüller, gitarlar ve daha fazlası için güzel kaplamalar oluşturabilirsiniz.


PROTOTİPLEME ve MAKET

İşleri hızlandırmanız gereken projeler için bir lazer sistemi iş akışınızı önemli ölçüde hızlandırabilir. MDF ve kontrplak gibi malzemeleri hızlı bir şekilde kesmek, sizi konseptten prototipe rekor sürede götürebilir. Ayrıca, bir lazer neredeyse her boyutta veya şekilde malzemeyle çalışmanıza izin verdiğinden, o son projeden elde ettiğiniz ekstra tahta artıklarını kolayca kullanabilirsiniz!


KİŞİSELLEŞTİRME

Bir lazer sistemi, daha büyük bir anlam ifade eden benzersiz, türünün tek örneği ürünler oluşturmak için ürünlerin özelleştirilmesine yardımcı olabilir. Ödülleri, kaykayları, telefon kılıflarını, gitarları veya başka herhangi bir nesneyi kişiselleştirmek harika bir parçayı mükemmel bir hediyeye dönüştürebilir.


VE DAHASI...

Ağaç işleme projeleri için bir Epilog Lazer kullandığınızda olasılıklar sonsuzdur. İster ürün geliştiriyor, ister hobi projeleri üzerinde çalışıyor veya yeni tasarımlar üretiyor olun, bir lazer sistemi daha hızlı ve daha yüksek kalitede oluşturmanıza yardımcı olabilir. Tek gereken biraz hayal gücü ve bir Epilog Lazer!

Daha ayrıntılı bilgi için 0212 320 26 60 pbx - www.carepromo.com

 


70 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page