top of page
  • Yazarın fotoğrafıGökhan Yılmaz - Care Promo

Lazer ile Metal Matara KişiselleştirmeSağdıç hediyeleri, üniversite buluşması hatıraları, özel içecek ürünleri ve çok daha fazlası için harika olan bu mat kaplamalı mataralar Epilog laser sistemleri ile kolayca markalayabilirsiniz! Burada, koyu kaplamayı yok etmek ve alttaki parlak paslanmaz çeliği ortaya çıkarmak için lazer kullanılmaktadır. Bu şık mataralar, çeşitli durumlar ve etkinlikler için ideal bir hediyedir ve ürün hattınıza harika bir katkı sağlayacaktır!


Epilog Laser Fusion Pro 24 ile Metal Matara Markalama VideosuFusion Pro 24 80 watt kullandık:
Raster gravür - Hız: %100 // Güç: %40 // DPI: 500


Adım 1: Dizaynı Hazırlayın!

Dizaynınızı gerektiği gibi özelleştirerek başlayın. Şişelerde hafif bir eğri olduğundan, dizaynı parçanın ortasında kalacak şekilde boyutlandırmak en iyisidir. Bu, kazıma sırasında lazerin her iki tarafta da odaktan çıkmamasını sağlayacaktır.
Adım 2: Parametrelerinizi Belirleyin

Şişeleriniz için farklı hız/güç/frekans ayarlarını test edin. Genel olarak, kaplamayı çıkarmak için aşırı miktarda güce ihtiyacınız olmayacaktır. 80 watt'lık bir Fusion Pro 24'te %100 hız, %40 güç ve 500 DPI kullandık.
3. Adım: Malzemenizi Hazırlayın

Mataralarınızı lazer yatağına yerleştirin, mataraya odaklanın, kapağı kapatın ve işi çalıştırın.4. Adım: Temizleyin


İş bittikten sonra, bir temizleme solüsyonu kullanarak mataraların yüzeyinde kalan kalıntıları silin ve ardından suyla durulayın.


Epilog Laser sistemleri hakkında daha detaylı bilgi için;

www.carepromo.com - 0212 320 26 60 pbx73 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page