top of page
  • Yazarın fotoğrafıGökhan Yılmaz - Care Promo

Lazer Kazıma ve Kesme Plastik Tabela ve Yönlendirme Yapımı

Güncelleme tarihi: 14 Oca 2021

Müşteriler genellikle akrilik kesim veya fotoğraf kazıma gibi bir veya birkaç özel uygulamayı göz önünde bulundurarak lazer satın alır. Ancak Epilog Lazer makineleri çok yönlü olduğu için, işletme sahiplerinin yalnızca organizasyonlarına yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda hizmet tekliflerine de eklenebilecek yeni lazer uygulamaları üretmelerine yardımcı olur. Bunun harika bir örneği, lazer kazıma bina tabelaları ve yönlendirmelerdir. Lazer ile hızlı ve kolay bir şekilde kendi tabelalarınızı oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda bu hizmeti müşterilere de sunabilirler.


Her türlü bina rutin olarak tabela ve yönlendirmeye ihtiyaç duyar. Okullar, hastaneler, bankalar, oteller, kütüphaneler,... liste uzayıp gidiyor. Bu noktada lazerler ürün yelpazenizi genişletmek için harika bir fırsat. Lazerler ile hızlıca ve kolayca kazıma bina tabelası nasıl yapılır keşfetmek ister misiniz ? Lazer parametreleri, malzemeler ve eksiksiz talimatlar için aşağıdaki projeye göz atın!


Lazer kazıma bina tabela ve yönlendirmeleri son derece popüler bir lazer uygulamasıdır. Lazer kullanıcıları, kazıma tabela ve yönlendirmeler ile istenilen detaylı bilgi levhaları oluşturulurken aynı zamanda müşterileri için sundukları hizmetlere yenisini dahil edebilirler.


Bu projede Rowmark firmasının mavi / beyaz lazer plakalarını kullandık.


Rowmark ve AcryPlast Lazer plakaları hakkında detaylı bilgi için; https://www.carepromo.com/rowmark


Rowmark ve AcryPlast Lazer Plakalarını satın almak için; https://www.malzemesatis.com/kategori/lazer-plakalariUygun yapıştırıcı veya vida sitemleri ile kolayca monte ettik.


Bu proje için 80 watt'lık bir Fusion Pro 32 kullandık:


Raster: Hız% 100 // Güç% 40 // 300 DPI Vektör: Hız% 50 // Güç 40% // 100F

Epilog laser sistemleri hakkında daha detaylı bilgi için; https://www.carepromo.com/epiloglaser


main-building-signature-2019-art
.zip
Download ZIP • 5.06MB


İhtiyac duyulan malzemeler:


Rowmark'tan mavi / beyaz lazer plastik levha kullandık.

Montaj vida kiti

Bir Epilog Lazer Sistemi1. Adım: Dizaynı Hazırlayın


Tasarım dosyasını açın ve gerektiği gibi değiştirin. Dosya örneklerimiz arasında işyeri, kampüs haritaları, yalnızca çalışanlara uyarı işaretleri, posta toplama talimatları vb. olabilir.
Adım 2: Kurulum


Lazer plakasını lazere yerleştirin. Bir Fusion Pro kullanıyorsanız, resminizi gravürün yapılmasını istediğiniz yere sürükleyip bırakın. Irıs kamera kolay konumlama sistemi ile bu kadar basit.


Fusion Pro olmayan makineler için, sayfa boyutunuzu, lazer plakası boyutunu ayarlayın ve dosyaları istediğiniz yere kazınacak şekilde düzenleyin. Yerleştirme konusunda endişeleriniz varsa, her bir parçanın etrafına bir vektör kutusu çizebilir ve bu işi kapak açıkken ve kırmızı nokta işaretçisi açıkken çalıştırabilirsiniz. Bu size her bir işaretin nereye kazınacağı / kesileceği konusunda görsel bir gösterge verecektir.3. Adım: İşi lazere gönderin


Kesmeye / kazımaya hazır olduğunuzda, az önce çizdiğiniz kutuyu çıkarın ve işi lazere gönderin.


Adım 4: Montaj


Renkli lazer plakasını kazıyıp kestikten sonra, şeffaf plastik desteği gerekli boyutta kesin. İki parçayı birbirine bağlamak için montaj vidalarını kullanın ve lazerle kazınıp / kesilmiş bina tabelanız tamamlandı!Lazerle kazınmış tabelaları nerede satabilirsiniz?


  • Oteller

  • Okullar

  • Hastaneler

  • Kütüphaneler

  • Restoranlar

  • v.b. pek çok bina

Her zaman olduğu gibi, yeni sistem ve iş fikirleri için www.carepromo.com sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!

0212 320 26 60 pbx

129 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page