top of page
  • Yazarın fotoğrafıGökhan Yılmaz - Care Promo

ZING LAZER SERİSİ ile İŞE BAŞLAYIN!

Epilog Zing Serisi: Giriş Seviyesi Lazer MakineleriLazer işine yeni başlamayı mı düşünüyorsunuz ama büyük bir yatırım olmadan makul bir lazer sistemi mi gerekli ? Evinizde, iş yerinde, ofis ve okul gibi alanlarda ufak ebatlı bir lazer kesim ve markalama cihazı ihtiyacınız mı var ? Hobi işleriniz için veya kaşe yapımı için kısıtlı bütçe ile ekonomik giriş seviyesi lazer sistemleri arıyorsanız Epilog Laser Zing Serileri ufak boyutu ile az yer kaplayan, hafif olduğu için kolay taşınabilen araba arkasında istenilen yerde bile çalıştırabileceğiniz ama aynı zamanda profesyonel kazıma ve kesim sonuçları veren 30 watt ile 60 watt arasından hava soğutmalı Metal Tüplü seçeneği ile mükemmel başlangıç serileridir.

Epilog Zing Serileri; 'İşe başlamanın kolay yolu'Zing Serileri
.pdf
PDF dosyasını indir • 396KB

Zing 16 ve Zing 24'ü içeren Zing Serisi, bir iş kurmak, okul müfredatına bir lazer eklemek veya mevcut lazer yeteneklerinizi genişletmek için mükemmel olan küçük formatlı, giriş seviyesi gravür hattımızdır. Epilog Zing Laser başlangıç ​​serisi, Epilog'un küçük formatlı, yüksek kaliteli gravür hattıdır. Evde kullanımdan bir iş kurmaya kadar her şey için mükemmel masaüstü lazer kesici olan Zing Lazer, düşük maliyetle yüksek kaliteli gravür ve kesim sağlar. Ve Zing Lazerlerin ABD'de tasarlandığını, tasarlandığını ve üretildiğini söylemekten gurur duyuyoruz!Zing Lazer serilerimizi ile ilgili ayrıntılı inceleme videomuzu aşağıda bulabilirsiniz.


Epilog Laser Zing Serileri İnceleme VideosuAz yer kaplayan ama profesyonel özellikleri barındıran Epilog Zing Lazer serileri hakkında daha detaylı bilgi ve demo için; 0212 320 26 60 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


516 görüntüleme0 yorum

Σχόλια


bottom of page