top of page

WOW

DEKUPESİZ KOYU TEKSTİL

TRANSFER KAĞIDI

 

Ödüllü WOW transfer kağıdı ile beyaz dahil tüm renkleri koyu renkli tekstil ürünleri üzerine dekupe yapmayan ihtiyaç olmadan baskı yapmanızı sağlar. 2 aşamalı teknik ile kesme soyma ve ayıklama işlemine ihtiyaç kalmadan basit baskı.

 

Pamuklu tekstil, naylon, deri, polyester, neoprene gibi pek çok kumaş türü ile uyumludur.

WOW KAĞIT TİPLERİ

WOW 7.7

 

OKI Beyaz tonerli yazıcıları için geliştirilmiş maskeleme işlemine gerek kalmadan 2 aşamada kolayca dekupesiz baskı yapılmasını sağlar.

 

WOW-pad gereklidir.

 

 

wowKatman 0.png

WOW PAD

 

WOW uygulamalarında kullanılan uzun ömürlü ince silikon yanmaz pad.

*Kağıt türleri kullanılan yazıcıya göre değişmektedir. Sizin yazıcınıza hangisinin uygun olduğunu bulmak için Lütfen aşağıdaki linke tıklayın!

Genel Uygulama:

 

WOW 7.7 transfer kağıdı kutusundan çıkan isheet üzerine görüntü ters (mirror) olarak OKI beyaz tonerli yazıcıdan çıktı alınır. 145 derecede önce WoW-pad 20 saniyeliğine ısıtılır. Alta sıcak WoW-pad üste isheet onun üstüne msheet en üsttede

release paper konarak 50 saniye kuvvetli basınç ile baskı yapılır. Süre bitince vakit kaybetmeden kağıtlar soğumadan msheet ile isheet birbirinden ayrılır. ikinci aşamada baskı yapılacak thsirt üzerine ayıklanmış isheet konularak yine 145 C derecede 10 saniye preslenir. İsheet tshirt üzerinden iyice soğuduktan sonra soyularak alınır. Fikse işlemi için tshit baskısı üzerine realease paper (mat görünüş) veya NRP (parlak görünüş) konularak 5 saniye baskı yapılır.

 

Daha ayrıntılı bilgi için ve farklı kullanım alanlarını görmek için uygulama videolarını izleyebilirsiniz.

Tshirt Baskıda Transfer Kağıtları

 

WOW 7.7 kağıdı ile Siyah T-shirt üzerine dekupesiz baskı.

Diğer TheMagictouch Transfer Kağıtları

uygulama videoları için lütfen tıklayın

Diğer TheMagictouch Transfer Kağıtlarını görüntülemek için lütfen tıklayın

bottom of page