top of page

AD 250

Lazer markalama, kazıma, gravür ve kesim hafif uygulamaları için;

BOFA'nın AD 250 duman tahliye ve filtreleme sistemi, ufak ebatlı hafif uygulamaları için uygun maliyetli bir çözüm sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu kompakt ve son derece sessiz sistem, okullarda, tabela yapım atölyelerinde, küçük ölçekli endüstriyel ortamlarda ve hafif lazer uygulamalarında kullanım için idealdir.

AD250
EU
US
Ağırlık
35kg
77 lbs
Hava akışı / basınç
180m³/saat / 30mbar
106cfm / 30mbar
Boyutlar (HxWxD)
590 x 405 x 465 mm
23.23 x 15.94 x 18.31”
AD-250 kopyası_edited.jpg
Katman 1.png
Katman 1.png

DeepPlate Ön-Filtre

DeepPleat ön filtresi, boyutu için etkileyici bir yüzey alanı sağlayan, en az 100 mm yüksekliğinde sızdırmaz bir plakalı F8 ortamı tabakası içerir.

Katman 4.png

HEPA Filtre

BOFA, %95 oranında 0,1 mikron kadar küçük ve 0,3 mikrona kadar minimum %99,97 verimlilikle test edilmiş ve onaylanmış mini pileli tasarımlı HEPA (yüksek verimli partikül hava) filtreleri kullanır. Pileli medya arasında bir dizi dokuma içerirler. Bu özellik, her pile arasında tam filtre kapsama alanı için eşit aralık garanti etmekle kalmaz, aynı zamanda hava akımı titreşimi veya çökmesi olasılığını da azaltır.

Katman 6.png

Ters Akış Havası (RFA) Teknolojisi

RFA teknolojisi özelliği, hız düşüşüne ve hava yönü değişikliğine neden olur. Daha büyük partiküller hava akımından filtrenin boşaltma odasına düşer. Filtre ortamına daha az partikül girmesiyle filtre ömrü önemli ölçüde uzar, bu da filtre yakalama performansını artırır ve daha uzun ömür sağlar.

Katman 8.png

Gelişmiş Karbon Filtre (ACF) Teknolojisi

ACF, tehlikeli dumanların güvenli bir şekilde yakalanmasını ve uzaklaştırılmasını sağlar. Kirlenmiş hava, hiçbir kirletici madde veya koku olmadığından emin olmak için yeterli bir süre boyunca karbon yatağı ile temas halinde kalarak baypas ve/veya tünel açma riskini ortadan kaldırmalıdır.

Katman 20.png

ProTECT Servis Planı

ProTECT LEV hizmet planımız ve uygunluk sertifikamız, LEV (Yerel Egzoz Havalandırması) sistemlerinizin çalışma ömürleri boyunca ustalıkla bakımının yapıldığını ve Birleşik Krallık'taki hükümet yönergeleri ve düzenlemeleri dahilinde tutulduğunuz konusunda size gönül rahatlığı sağlamak için tasarlanmıştır.

Katman 26.png

SureCHECK Kalite Standartı

kalite, sağlık, güvenlik ve çevre yönetiminin yönetimimizin ayrılmaz bir parçası olduğunun farkındayız.SureCHECK sadece yazılı kelimelerden çok daha fazlasıdır, her çalışana dokunur ve şirket kültürü ve iş ahlakına yerleşmiştir. Dünya çapındaki tüm iş faaliyetlerimizde tutarlı bir şekilde uygulanmaktadır.

bottom of page