top of page

AD Oracle iQ

Kompakt bir ünitede benzersiz özelliklere sahip birinci sınıf seçim ve sınıfının en iyisi çözüm.

'Sınıfının En İyisi' yüksek performanslı AD Oracle, bir dizi benzersiz özelliği tek bir kompakt ünitede bir araya getiren BOFA'nın iQ İşletim Sistemi ile daha da geliştirildi.

iQ İşletim Sistemi iki farklı düzeyde çalışır. Operatörler, kullanım kolaylığından ve gerçek zamanlı bilgilerin netliğinden yararlanır, sistem ayrıca, kullanıcıların değerlendirme amacıyla performans ve çalışma parametrelerini indirmelerine olanak tanıyan bir analitik veri durumu sağlar.

iQ sistemi, performans ve güvenlik parametrelerini yeni bir düzeye taşıyor ve bakım kesintilerinin ve sahip olma maliyetlerinin minimumda tutulmasını sağlıyor.

Katman 234.png
Katman 4.png
Katman 20.png
Ekran Resmi 2022-09-15 16.43.59.png
Katman 1.png

Akıllı (iQ) İşletim Sistemi

Gelişmiş ekstraksiyon izleme ve kontrol sistemi, daha yüksek ekstraksiyon verimliliği için çoklu performans geliştirmeleri, bağımsız filtre durumu izleme ve daha düşük sahip olma maliyeti sağlamak için bir araya gelen entegre tasarım özellikleri. Hem ön filtrenin hem de birleşik (ana) filtrenin durumunu izler

HEPA Filtre

BOFA, %95 oranında 0,1 mikron kadar küçük ve 0,3 mikrona kadar minimum %99,97 verimlilikle test edilmiş ve onaylanmış mini pileli tasarımlı HEPA (yüksek verimli partikül hava) filtreleri kullanır. Pileli medya arasında bir dizi dokuma içerirler. Bu özellik, her pile arasında tam filtre kapsama alanı için eşit aralık garanti etmekle kalmaz, aynı zamanda hava akımı titreşimi veya çökmesi olasılığını da azaltır.

ProTECT Servis Planı

ProTECT LEV hizmet planımız ve uygunluk sertifikamız, LEV (Yerel Egzoz Havalandırması) sistemlerinizin çalışma ömürleri boyunca ustalıkla bakımının yapıldığını ve Birleşik Krallık'taki hükümet yönergeleri ve düzenlemeleri dahilinde tutulduğunuz konusunda size gönül rahatlığı sağlamak için tasarlanmıştır.

Katman 6.png

Ters Akış Havası (RFA) Teknolojisi

RFA teknolojisi özelliği, hız düşüşüne ve hava yönü değişikliğine neden olur. Daha büyük partiküller hava akımından filtrenin boşaltma odasına düşer. Filtre ortamına daha az partikül girmesiyle filtre ömrü önemli ölçüde uzar, bu da filtre yakalama performansını artırır ve daha uzun ömür sağlar.

Katman 8.png

Gelişmiş Karbon Filtre (ACF) Teknolojisi

ACF, tehlikeli dumanların güvenli bir şekilde yakalanmasını ve uzaklaştırılmasını sağlar. Kirlenmiş hava, hiçbir kirletici madde veya koku olmadığından emin olmak için yeterli bir süre boyunca karbon yatağı ile temas halinde kalarak baypas ve/veya tünel açma riskini ortadan kaldırmalıdır.

Katman 22.png

DeepPleat Duo Ön-filtre

Bu ön filtre üç ana boyutta gelir ve filtrenin tabanında büyük bir boşaltma odası ve geniş hacimli bir alan içerir. Çıkarma odasının üstünde ama yine de mahfazanın içinde, etkileyici bir yüzey alanı sağlayan 200 mm derinliğinde sızdırmaz bir F8 medya kıvrım tabakası vardır.

AD Oracle IQ
EU
US
Ağırlık
65kg
143lbs
Hava akışı / basınç
380m3/hr / 96mbar
223cfm / 96mbar
Boyutlar (YxGxD)
975 x 440 x 515 mm
38.39 x 17.32 x 20.28”
Katman 26.png

SureCHECK Kalite Standartı

kalite, sağlık, güvenlik ve çevre yönetiminin yönetimimizin ayrılmaz bir parçası olduğunun farkındayız.SureCHECK sadece yazılı kelimelerden çok daha fazlasıdır, her çalışana dokunur ve şirket kültürü ve iş ahlakına yerleşmiştir. Dünya çapındaki tüm iş faaliyetlerimizde tutarlı bir şekilde uygulanmaktadır.

Katman 25.png

Patentli Teknoloji

BOFA inovasyona yatırım yapıyor ve ürünlerimiz ve teknolojimiz 30 yılı aşkın bir süredir denenmiş, test edilmiş ve güvenilmiş bir mirasa sahiptir. Pazar lideri olarak, ürün tasarımlarımız ve teknolojimizle gurur duyuyoruz ve bu fikri mülkiyetin ve bütünlüğümüzün korunmasına büyük özen gösteriyoruz. Ürün yelpazemiz, patent telif hakkı, tasarım telif hakkı, tescilli tasarım ve ticari marka kanunları kapsamında korunan hususları içermektedir.

Katman 21.png

Otomatik Akış Kontrolü (AFC) Teknolojisi

Otomatik akış kontrolü (AFC), operatörün belirli uygulama için doğru hava akış oranlarını sunmasına ve ardından hava akışını sürdürmesine olanak tanır. Bu, daha düşük gürültü seviyeleri üretir ve daha pahalı HEPA filtrelerinin daha fazla korunmasını sağlar.

Katman 12.png

Çoklu Voltaj Agılama (MVS) Ünitesi

Yerel voltajı otomatik olarak algılar ve buna göre 100-230v arasında ayarlar

bottom of page