top of page

DCT

SULU ÇIKARMA

TRANSFER KAĞIDI

 

Seramik, tabak, porselen, cam, ayna, mum, sabun ve daha pekçok ürün üzerine renkli lazer yazıcı ve fotokopi makinelerini kullanarak prese ihtiyaç olmadan renkli baskılar için dekal transfer kağıdı. Özellikler 3 boyutlu ve silindirik kıvrımlı yüzeyler için eşsiz çözüm.

Üstelik DCT sulu çıkarma ile yapılan transfer   fırınlanabilir. 180 derecede 5 dakika fırınlanınca   baskı hem parlar ve incelir hemde yıkama dayanımı artar.
 
 
 
 
 

 

DCT KAĞIT TİPLERİ

DCT 4.5 C (şeffaf)

 

Mum, Sabun, şişe, bardak, kupa, maket, seramik, metal preslenemeyecek farklı şekle sahip sert yüzeyler için şeffaf sulu çıkarma kağıdı. Yeni tip lazer yazılar için geliştirilmiş.

 

140 gr.

 

 

 

 

 

DCT 4.5 W (opak)

 

DCT 4.5 C kağıdın koyu zeminlere baskı yapmak için beyaz (opak) versiyonu

 

140 gr.

 

 

 

*Kağıt türleri kullanılan yazıcıya göre değişmektedir. Sizin yazıcınıza hangisinin uygun olduğunu bulmak için Lütfen aşağıdaki linke tıklayın!

Genel Uygulama:

 

Lazer yazıcıdan düz çıktı alınan transfer kağıdı kesilerek son haline getirilip kap içerisindeki suyu atılır. 20 -30 saniye sonra yumuşayan ve alt taşıyıcı kağıdından ayrılan transfer kağıdı obje üzerine konarak içindeki su kabarcıkları çıkartıldıktan sonra 20 dakika kurumaya bırakılır. Eğer fırınlana bilen bir ürünse 20 dakika sonra 180 derecede 5 dakika fırınlanarak iyice fikse edilir

 

Daha ayrıntılı bilgi için ve farklı kullanım alanlarını görmek için uygulama videolarını izleyebilirsiniz.

DCT İle Sulu Çıkarma Transfer Kağıdı Baskı Videosu

 

DCT transfer kağıdı ile siyah kupa baskısı nasıl yapılır

Diğer TheMagictouch Transfer Kağıtları

uygulama videoları için lütfen tıklayın

Diğer TheMagictouch Transfer Kağıtlarını görüntülemek için lütfen tıklayın

bottom of page