Fusion Edge Lazer Serileri

fusion-edge-12-ve-24-lazer-sistemleri_ed

Fusion Edge lazer serisi, en yüksek kalitedeki gravür / kesim teknolojimizi taşınabilir bir formatta elde etmelerini sağlayan daha küçük formatlı sistemlere dönüştürür. Fusion Edge lazer sistemleri, dokunmatik ekran ve IRIS ™ kamera sistemi ekran üzerinde tasarımı hızlı ve kolay konumlandırma sağlarken iş izleme işlevi ile kolay iş kurulumu sağlar.​

Epilog Fusion Edge Laser Sistem Özellikleri

Epilog Laser'in Fusion Edge lazer kazıma ve kesme makineleri, güçlü ve gerçekten modern bir sistem oluşturmak için otuz yılı aşkın lazer makine tasarımı ve üretim deneyiminden yararlanarak en üst düzey teknolojimizi ve en yeni özelliklerimizi kompakt bir masaüstü formatında birleştirir.

Yüksek Hızlı Detaylı Gravür

Fusion Edge’in 120 IPS kazıma hızı ve 5G hızlandırma, kompakt bir formatta sektördeki en hızlı kazımayı sağlar.

ABD'de Tasarlandı ve Üretildi

Rocky Dağları'nın tabanındaki Golden, CO merkezimizde tasarlandı, üretildi ve üretildi.

Air Assist Hava Üfleme Sistemi

Air Assist, daha temiz bir kesim için ısı ve yanıcı gazları kesme yüzeyinden uzaklaştırır. Dahili bir hava kompresörü doğrudan çalışma yüzeyine hava sağlar.

Metal Lazer Tüp

Tamamen metal hava soğutmalı tüp dizaynı ile kaliteli ışın üretimi, daha uzun tüp ömrü ve düşük değişim maliyeti.

Please reload

IRIS ™ Kamera Konumlandırma

Üstte yer alan Iris kamera, çizimi çalışma alanının doğru ve hızlı yerleştirme imkanı sunar. Hızlı işleme için resminizi ekranda sürükleyip bırakın.

Ethernet Ağ Bağlantısı

Tüm Epilog laser sistemleri yüksek hızlı, 10 Base T-Ethernet bağlantısı yanında USB bağlantı imkanı ile gelmektedir.

Makinede 1 GB Bellek

Her iki Fusion Pro sistemde iş yönetimi ve veri bütünlüğünü 1 GB RAM ile iyileştirin. En çok çalıştığınız işleri doğrudan lazerden kaydedin.

Please reload

Lazerde Dokunmatik Ekran

İşler arasında seçim yapın, lazeri otomatik odaklayın ve kullanımı kolay dokunmatik ekran arayüzünden bir düğmeye dokunarak işleri yeniden çalıştırın.

SAFEGUARD ™ Özellikleri

Yan muhafazalar, tamamen kapalı bir x ekseni tertibatı ve kapalı lens tertibatı ile lazer makinenizin mekaniğini her zamankinden daha temiz tutun..

Radiance ™ Işın Artırıcı Optikler

Tüm masa boyunca en yüksek çözünürlüklü gravür işlemi için ilave, pahalı lens paketi gerekmez.

Uzun Ömürlü Çelik Rulman

Çift bloklu bir tasarım, yalpalamayan ve düşük titreşimli en rijit hareket için plastik yerine kullanılan çelik rulman sistemi.

Please reload

Epilog Fusion Pro Teknik  Spesifikasyon Tablosu

* Özellik ve konfigürasyonlar haber vermeksizin değiştirilebilir.

Epilog Laser Fusion Edge Lazer Aksesuarları

epilog-laser-fusion-edge-rim-style-rotar

Rim-Style Rotary Aparatı

Bu aparat lazer sisteminize şişeleri, bardakları, el fenerleri gibi diğer silindirik öğeleri kazıma yeteneği ekler. Fusion Edge döner aparatı kurulumu kolay olup  ürününüzü döner üzerine yerleştirmek için makaslı kaldırıcıyı yükseltip  veya alçaltarak gravür alanını düzleştirerek kolayca lazer markalama yapmanızı sağlar.

fusion-pro-3-jaw-chuck-rotary-375px.jpg

3-Jaw Chuck Rotary Aparatı

3 Çeneli Ayna döner ile, nesneler cihazın 3 çeneli aynasına kenetlenir ve daha hassas hizalama gerektiren uygulamalarda silindirik veya garip şekilli öğeleri döndürmenize olanak tanır.

fusion-edge-air-compressor.jpg

Air Assist Pump

Kesme alanına sabit bir hava akımı üfler. Epilog'un isteğe bağlı Air Assist Pump, lazer sistemlerinde bulunan Air Assist özellikleriyle birlikte kullanılabilir. Çalışma alanından ısıyı ve yanıcı gazları uzaklaştırmak için kesme yüzeyinize sabit bir hava akışı yönlendirin. Bu yüksek kaliteli hava kompresörü ünitesi, Air Assist yapısı aracılığıyla 30 psi hava besleyerek size mevcut en iyi kesme sonuçlarını verir. Kauçuk titreşim sönümleyici ayaklar, kompresörün gürültü seviyesini azaltır ve kompresör ve lazer sistemi üzerindeki hızlı bağlanan giriş ve çıkış portlarımızla bağlantı çocuk oyuncağıdır.

fusion-edge-stand.jpg

Fusion Edge 12 Standı

Lazerinizi çalışma alanınızda hareket ettirmek için kullanımı kolay bir stand olan bu tekerlekli araba, Fusion Edge 12 lazer makinesi için özel olarak tasarlanmıştır. Çalışma ortamınızda size daha fazla çok yönlülük ve makinenizi farklı konumlara kolayca taşıma yeteneği sağlar. Not: Fusion Edge 24, yerleşik bir kaideye sahip bağımsız bir makinedir.

fusion-edge-lenses.jpg

Fusion Edge Ek Lens Seçenekleri

2.0 "lense ek olarak, belirli uygulamalar için özel lensler sunuyoruz.

1,5 "Lens: En Yüksek Çözünürlüklü Gravür

Standart 2,0 inç lens şaşırtıcı ayrıntılar sağlasa da, 1,5 inç lens aksamımız son derece küçük yazı tiplerinin en yüksek çözünürlüklü gravürü ve gravürü için tasarlanmıştır.

4,0 "Lens: Daha Kalın Malzemeleri ve Derin Alanların İçini Kesme

4.0 inç lens, daha uzun bir dikey mesafe boyunca odaklanmış bir ışın üretir, bu da onu bir kase veya plakanın içi gibi bir ürünün girintili bir alanı içinde gravür yaparken ideal hale getirir. Lens aynı zamanda çok kalın malzemeleri kesmek için de kullanılır.

photo-laser-plus-epilog-adv-edition.jpg

PhotoLaser Plus Yazılımı

PhotoLaser Plus, fotoğrafları her tür malzeme üzerine kazıma için kolayca işleyerek Epilog Fusion Edge lazerinizle fotoğraf kazımayı bir sonraki seviyeye taşır. Epilog Laser, size endüstrinin en iyi fotoğraf işleme yazılımını sunmak için CADLink ile ortaklık kurdu: PhotoLaser Plus. Kullanımı kolay yazılım arayüzü ve güçlü fotoğraf işleme araçları, sektördeki en yüksek kalitede fotoğraf gravürleri oluşturmanıza olanak tanır.

Video Galerisi

Lazerlerimizin nasıl çalıştığını görün

Örnekler Kulubü

İşe başlamak için ilham alın

Örnek Vakalar

Müşteri hikayelerini dinleyin