Yeni Epilog Fusion Pro. 5G hızlandırma ve 165 IPS gravür hızı, endüstrideki en hızlı gravürü sağlar. IRIS ™ Kamera Konumlandırma sistemi resminizi ekrana saniyeler içinde

tam olarak yerleştirmenizi sağlar.

 

  • Fusion Pro 32: 32” x 20” (812 x 508 mm) çalışma alanı

  • Fusion Pro 48: 48” x 36” (1219 x 914 mm) çalışma alanı

  • Watt seçenekleri:

    • CO2: 50, 60, 80, veya 120 watt

    • Fiber: 30 veya 50 watt

    • Dual Source (Çift Tüp) Lazerinizi hem CO2 hem de Fiber kaynakları ile yapılandırın.

Fusion Pro Lazer Serileri

Epilog Fusion Pro Laser Sistem Özellikleri

Yüksek Hızlı Detaylı Gravür

Fusion Edge’in 120 IPS kazıma hızı ve 5G hızlandırma, kompakt bir formatta sektördeki en hızlı kazımayı sağlar.

ABD'de Tasarlandı ve Üretildi

Rocky Dağları'nın tabanındaki Golden, CO merkezimizde tasarlandı, üretildi ve üretildi.

Air Assist Hava Üfleme Sistemi

Air Assist, daha temiz bir kesim için ısı ve yanıcı gazları kesme yüzeyinden uzaklaştırır. Dahili bir hava kompresörü doğrudan çalışma yüzeyine hava sağlar.

Metal Lazer Tüp

Tamamen metal hava soğutmalı tüp dizaynı ile kaliteli ışın üretimi, daha uzun tüp ömrü ve düşük değişim maliyeti.

Please reload

IRIS ™ Kamera Konumlandırma

Üstte yer alan Iris kamera, çizimi çalışma alanının doğru ve hızlı yerleştirme imkanı sunar. Hızlı işleme için resminizi ekranda sürükleyip bırakın.

Ethernet Ağ Bağlantısı

Tüm Epilog laser sistemleri yüksek hızlı, 10 Base T-Ethernet bağlantısı yanında USB bağlantı imkanı ile gelmektedir.

Makinede 1 GB Bellek

Her iki Fusion Pro sistemde iş yönetimi ve veri bütünlüğünü 1 GB RAM ile iyileştirin. En çok çalıştığınız işleri doğrudan lazerden kaydedin.

Please reload

Lazerde Dokunmatik Ekran

İşler arasında seçim yapın, lazeri otomatik odaklayın ve kullanımı kolay dokunmatik ekran arayüzünden bir düğmeye dokunarak işleri yeniden çalıştırın.

SAFEGUARD ™ Özellikleri

Yan muhafazalar, tamamen kapalı bir x ekseni tertibatı ve kapalı lens tertibatı ile lazer makinenizin mekaniğini her zamankinden daha temiz tutun..

Radiance ™ Işın Artırıcı Optikler

Tüm masa boyunca en yüksek çözünürlüklü gravür işlemi için ilave, pahalı lens paketi gerekmez.

Uzun Ömürlü Çelik Rulman

Çift bloklu bir tasarım, yalpalamayan ve düşük titreşimli en rijit hareket için plastik yerine kullanılan çelik rulman sistemi.

Please reload

Fusion Pro Lazer Makineleri için Aksesuarlar

Çift Kaynak Seçeneği: CO2 ve Fiber

Bir fiber lazerin doğrudan metal aşınmasına ek olarak bir CO2 lazerin malzemenin çok yönlülüğünü mü arıyorsunuz? Daha geniş bir malzeme yelpazesiyle çalışmak için bir CO2 lazer (50, 60 veya 80 watt) ve bir fiber lazer (30 veya 50 watt) seçerek Fusion Pro'nuza ikili kaynak seçeneğini ekleyin. (Çok yakında)

Rim-Style Rotary Aparatı

Fusion Pro için mevcut olan Rim Stili döner bağlantı aparatı, şişeleri, bardakları, el fenerlerini veya diğer herhangi bir silindirik öğeyi kazıma yeteneği ekler. Fusion Pro döner eki, ürününüzü dönme yerinin üzerine koymak, kazıma alanını düzleştirmek için makaslı kaldırıcıyı kaldırıp indirerek lazerle yazdırmak kadar kolaydır.

3 - Jaw Chuck Rotary Aparatı

Fusion Pro 3-Jaw Chuck, lazer kazıma işlemi sırasında bir silindiri veya garip şekilli, silindirik olmayan bir öğeyi mekanik olarak sıkıştırır. Gravürünüz silindirik parçalarınız üzerinde son derece hassas konumlandırma gerektirdiğinde mükemmel bir aksesuardır. (Çok yakında)

Vektörel Kesim Masası (Izgara Stili)

İsteğe bağlı ızgara tarzı vektör kesim masası, Fusion Pro makinelerimiz için mevcuttur. Kesim uygulamaları için ideal olan vektör ızgarası, parçanızın yüzey alanının ne kadarının çalışma masasına temas ettiğini sınırlar, arka yanmayı azaltır ve daha küçük malzeme stoğunu barındırırken daha fazla hava sirkülasyonu sağlar.

Vektör Kesim Masası (Çıta Stili)

Daha büyük malzeme parçaları için tasarlanan isteğe bağlı çıta biçimli vektör tablası, keseceğiniz malzeme ile çalışma tablası arasındaki temas noktalarını büyük ölçüde azaltır, arka yanmayı önemli ölçüde azaltır ve toz ve döküntülerin giderilmesi için en uygun hava akışını sağlar.

Photo Laser Plus Yazılımı

PhotoLaser Plus, Epilog Fusion Series lazerinizle, her türlü malzemeye gravür işlemi için fotoğrafları kolayca işleyerek bir sonraki seviyeye kadar fotoğraf gravürü gerçekleştirir. Epilog Laser, size endüstrinin en iyi fotoğraf işleme yazılımı olan PhotoLaser Plus'ı sunmak için CADLink ile ortaklık kurdu. Kullanımı kolay yazılım arayüzü ve güçlü fotoğraf işleme araçları, sektördeki en yüksek kalitede fotoğraf gravürlerini oluşturmanıza olanak sağlar.

Opsiyonel Lens

4.0 ”Lens: Daha Kalın Malzemelerin ve İç Derin Alanların Kesilmesi 4 ”objektif daha uzun bir dikey mesafeden odaklanmış bir ışın üretir, bu da bir kasenin veya plakanın içinde olduğu gibi bir ürünün girintili bir alanını oyurken idealdir. Lens, çok kalın malzemelerin kesilmesi için de kullanılır.

Pin Tabla

Pin Tabla, masanın ızgarası boyunca bir inç (25,4 mm) aralıklı delik boyunca yerleştirilebilen hareketli pinler içerir. Hareketli pimler, kullanıcının, lazerin kesmeyeceği yerlerde, kesme malzemesini yükseltmesine ve desteklemesine izin vererek, arkadan yansımayı ortadan kaldırmak için bir araç sağlar. Tablo ayrıca normalde kesim düzeninden düşebilecek parçaları desteklemek için pimler yerleştirmenize olanak sağlar. Kullanışlı bir çıkarılabilir yüzey plakası, Pin Tablosunu çıkarmadan küçük parçaları temizleme görevini kolaylaştırır.

Epilog Fusion Pro Teknik  Spesifikasyon Tablosu

* Özellikler haber vermeksizin değiştirilebilir.

Video Galerisi

Lazerlerimizin nasıl çalıştığını görün

Örnekler Kulubü

İşe başlamak için ilham alın

Örnek Vakalar

Müşteri hikayelerini dinleyin